Radostan >Aktualności >WARSZTAT: Bieszczadzkie Zielnodzieje – odżywczy kobiecy warsztat 13-16.10.22!

WARSZTAT: Bieszczadzkie Zielnodzieje – odżywczy kobiecy warsztat 13-16.10.22!

A gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać z innymi kobietami w Bieszczady na weekend?

Jest takie niezwykłe miejsce w sercu Bieszczad. Remontują je, odbudowują i tworzą od nowa cudowni ludzie: Madzia i Andrzej. Madzia, bo spędziła tam swoje dzikie dzieciństwo, Andrzej, bo kocha Madzię, a razem z nią pokochał również to niezwykłe miejsce. Nie było to trudne. I Madzia i miejsce to crème de la crème nieokiełznanej, pięknej i soczystej natury.

Chcemy Cię zaprosić do tej przestrzeni, gdyż jego sprzyjająca aura pozwoli Ci odłączyć się od codzienności, zregenerować ciało, umysł i ducha, zaczerpnąć zielarskiej wiedzy, poczuć jak oddech swobodnie przepływa przez Twoje ciało. W kobiecym, czułym i wspierającym gronie jest to nieuniknione! Spotkamy się na rozwijającym skrzydła wykładzie Madzi, smakowitym warsztacie kulinarnym Ani, na którym nauczymy się robić pożywne i wspaniałe słodkości, wykładzie o astrologii Klaudii, gimnastyce słowiańskiej Julii, zielarskim spacerze w góry oraz -UWAGA- będziemy wspólnie robić NIC, czyli odpoczywać i cieszyć się otaczającą nas enklawą spokoju i cudnej natury! Na pewno nie zabraknie terapeutycznych, kobiecych pogaduszek:).

Czasem wydaje nam się, że jedyne czego nam potrzeba to odpoczynek, ale gdy następuje ten czas, to wymyślamy lub „pojawiają się” nagle najróżniejsze zaległości. Czasem myślimy, że odpoczywamy scrollując media społecznościowe. A czasem dochodzi do olśnienia – NIE UMIEM ODPOCZYWAĆ! Tak, to też się zdarza. Dobrze by było się tego nauczyć. Może gdy wspólnie porobimy NIC – w międzyczasie karmiących nas aktywności, będzie to prawdziwy odpoczynek dla ducha i ciała…?

Tworzymy ten event by wspólnie zanurzyć się w przyjemnościach życia i jego uwielbieniu!

Magdalena Wilk-Kruszewska poprowadzi nas przez praktykę otwierającą serce, Anna Rada przez sezonową moc ziół i odżywczego jedzenia, Julia Marcinkowska wesprze nasze ciała gimnastyką słowiańską, a Klaudia Soczomska przybliży tajemnicę ascendentu, który jest drogowskazem na ścieżce do samorealizacji. Nazywamy go weekendem regenerującym na poziomie komórkowym, bo to w miliardach naszych komórek odbywa się dzienna, tygodniowa, miesięczna przemiana. To na poziomie komórek biologia służy psychice i duszy. 

Kochane Kobiety! Będzie miejsce dla emocji trudnych i dla nieskrępowanej radości, dla odpuszczenia sobie i wsparcia do dalszych działań. Jesteśmy tu razem, w podróży. Mamy wybór czy iść w jednym kierunku wspólnie czy przerabiać te same kwestie osobno, we własnym wnętrzu. Tylko Ty wiesz, co jest dla Ciebie najwłaściwsze. Jeśli poczujesz boska Kobieto, że zapraszamy właśnie Ciebie to poinformuj nas o tym jak najprędzej i spotkajmy się już niedługo w magicznych Bieszczadach <3!


HARMONOGRAM

Czwartek
16:00 – przyjazd i zakwaterowanie
17:00 – Krąg otwierający, medytacja serca
18:00- Odżywcza obiadokolacja
19:00 – Wspólne rozmowy i śpiewy przy ognisku

Piątek
07:30 – Poranna praktyka 9:00 – 10:00 – Odżywcze roślinne śniadanie z nutą dzikości
09:30 – Odżywcze śniadanie
10:30 – 12:00 – Zioła i praktyki podnoszące odporność
12:15 – 14:00 Jak spełniają się moje marzenia – o skokach kwantowych. Madzia opowie o tym, dlaczego już nie praktykuje psychologii, o nieszufladkowaniu, Hawkinsie, fizyce kwantowej i innych kosmicznych elementach swojego twórczego życia.
14:00 Odżywczy koktajl, ziołowa herbatka, może nawet maleńkie ciasteczko;)
14:30 -16:00 czas wolny
16:00 Odżywcza obiadokolacja
17:00-19:00 Warsztat kulinarny (wegańska tarta, czekoladki)
20:00 Gimnastyka słowiańska na wyciszenie przed snem

Sobota
07:30 Pobudzająca gimnastyka słowiańska
9:30 Odżywcze śniadanie
10:30 Zielarska wycieczka w góry 
17:00 Odżywcza obiadokolacja
18:00 Melodia w nas – kobiecy jam session 🙂
19:00 – Masaż bańką ogniową dla chętnych / wypoczynkowe robienie nic

Niedziela
07:30 Poranna praktyka
09:30 Odżywcze Śniadanie
10:30 Ascendent jako drogowskaz na ścieżce samorealizacji – wykład astrologiczny
12:00 Krąg zamykający


GDZIE: Łodyna 23, 38-700 Ustrzyki Dolne

KIEDY: 13-16.10.2022

JAK DOJECHAĆ: Będzie możliwość wspólnego transportu. W tym celu skontaktuj się z organizatorkami: Anna Rada 535 363 988 lub Magdalena Wilk-Kruszewska 603 308 013


O ORGANIZATORKACH:

MAGDALENA WILK-KRUSZEWSKA

Psychoterapeutka odbywająca liczne staże, praktyki i podyplomowe studia. Kroki kariery zaprowadziły ją do przygody klinicznej, gdzie została na dłużej,  zachwycając się neuropsychologią, oraz tym jaki wpływ ma relacja terapeutyczna na zdrowienie i jakość życia człowieka. Stała się wtedy wnuczką wzbogaconą o wielu kochających dziadków mierzących się z chorobami neurodegeneracyjnymi. Ostatnie lata to jej głęboki powrót do korzeni, do domu, który zostawiła nad potokiem w górach, w Bieszczadach. Tam się urodziła, a później w tym samym miejscu zrodziła się w niej idea powołania do życia Fundacji Spójrz w Oczy. W tak pięknym, prawdziwym i odżywczym miejscu jakim jest jej rodzinna wioska, doświadczyła, że każdy kto przyjechał i przebywał wśród przyrody, wyjeżdżał wzbogacany. Obserwowała zaprzyjaźnione rodziny, dzieci, znajomych i miała tylko jedną myśl – tu jest istotnie błogo. Błogość ta przybliża nas do siebie odpychając jednocześnie stres, pośpiech, niezrozumienie, frustrację i rożne troski. Informacyjny szum zastąpiony zostaje szemrzącym potokiem, ptasim śpiewem i cichą prawdą o pięknie mieszkającym w nas samych. Ród ufundował jej niezwykłe korzenie w przepięknym miejscu, dlatego wzbogacona o to dobro została fundatorem, by idee i przestrzenie, które od zawsze nosi w sercu, wcielać dalej w życie swoje i innych pięknych istot spotkanych “na drodze” przeznaczenia. Do tej przygody zaprosiła niezwykłych ludzi, którzy wzięli pod skrzydła każdą gałąź “fundacyjnego drzewa”. Zanim stanie i zostanie obiema nogami na dobre w Bieszczadach, najbliższe  lata postanowiła połączyć dwa światy – miejski i wiejski w jeden radosny i różnorodny wymiar swojego życia, z którego czerpie ogromną inspirację. Na obranej drodze świat nieustannie stawia jej przepiękne istoty, z którymi współtworzy poruszające przestrzenie. Mąż, dzieci, przyjaciele to wielki dar życia, dopełniający i wspierający ją w dalszej przygodzie kreacji. Jej motto życiowe: „Zrozumieć szczęście to jakby zrozumieć, że grunt na którym stoisz, nie może być szerszy od dwóch stóp, które go pokrywają.” Franz Kafka

ANNA RADA

Zielarka i fitoterapeutka, kulinarna eksperymentatorka, certyfikowana masażystka bańką ogniową, roślinny bezcukiernik, pasjonatka naturalnych terapii i żywienia zgodnego z samoobserwacją ciała. Od niedawna również założycielka firmy Radostan (www.radostan.pl), przestrzeni, w której powstają kursy online, a wszystkie dotychczasowe pasje związane z poprawą stanu psychofizycznego łączą się i urzeczywistniają w postaci dzielenia się wiedzą, praktyką czy terapią manualną. Prowadzi konsultacje fitoterapeutyczne, warsztaty rozwojowe dla kobiet i regularnie warsztaty kulinarne, na których uczy jak przyrządzić odżywcze ciasta bez glutenu, laktozy i rafinowanego cukru. Kocha twórcze eksperymenty kulinarne, szczególnie te, w których główną rolę odgrywają dziko rosnące rośliny jadalne, znalezione na pobliskich łąkach czy w izerskich lasach. Organizuje również spacery zielarskie, a swoje kulinarne eksperymenty opisuje na koncie @radostan.pl na Instagramie.

JULIA MARCINOWSKA

trenerka rozwoju osobistego i duchowego, z wykształcenia socjologi mediator, trenerka warsztatów umiejętności psychospołecznych, certyfikowana instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej w tradycji białoruskiej i twórczyni inicjatywy JA.KOBIETA.WIEDŹMA oraz grupy na Facebook Krąg Wiedźm – grupa przebudzonych Kobiet. Prowadzi różnego rodzaju warsztaty rozwoju osobistego łącząc Gimnastykę Słowiańską, kręgi kobiet, medytacje i intuicyjną pracę z przestrzeni serca m.in. poprzez malowanie mandali czy karty duchowe. Prowadzi też indywidualne sesje energetyczne jak channeling – spotkanie z Twoją Duszą, oczyszczanie energetyczne Spirit Release, oczyszczanie energetyczne miejsc/domów/mieszkań czy uzdrawianie pokoleniowych wzorców Rodowych. Przez 5 lat prowadziła ośrodek holistycznego rozwoju osobistego CUD Grochów w Warszawie, organizowała i brała udział w różnego rodzaju eventach i festiwalach.

KLAUDIA SOCZOMSKA

nauczycielka, zielarka, ogrodniczka, astrolożka, absolwentka Fitoterapii na Instytucie Medycyny Klasztornej w Katowicach, ukończyła wiele kursów z zakresu tworzenia naturalnych kosmetyków, ekstrakcji i pozyskiwania surowców. Wieloletnie eksperymenty wciągnęły ją w wir wydarzeń, w wyniku których mała domowa produkcja szybko urosła do rozmiarów zaopatrujących lokalne slowhopowe miejsca mocy, a wysoka jakość wytwarzanych kremów czy szamponów pozwoliła im pofrunąć daleko poza granice Goerlitz, w którym na codzień mieszka. Klaudia od wielu lat bezkompromisowo używa wyłącznie własnych kosmetyków, do produkcji których pozyskuje i ekstrahuje rośliny dzikie lub przez siebie wyhodowane. Pasjonuje się również astrologią rozumianą jako wpływ cykli natury na człowieka i wydarzenia na świecie. Swoją wiedzą i refleksjami dotyczącymi roślin dzieli się na Instagramie @klaudia.herbalizm

Aktualności