Radostan >Blog >Chcę zrobić czy wolę zamówić…?

Chcę zrobić czy wolę zamówić…?

Nadchodzi magiczny czas świąteczny. Na początku grudnia zazwyczaj mamy wiele ambitnych planów. Z biegiem dni czas może się jednak nieco skurczyć. Z roku na rok coraz więcej jesteśmy w stanie sobie odpuścić. I dobrze. Czas przesilenia zimowego to bardzo ważny moment w ciągu roku, więc niech forma nie przyćmi treści..

Jeśli kochasz nowe smaki i chcesz by jedzenie dodawało Ci mocy możesz nauczyć się robić fit słodkości, zdrowe i odżywcze tarty, które podbiły już podniebienia wielu! To wielka przyjemność móc jeść słodkości bez wyrzeczeń😇💕

Na ten moment w mojej małej szkole online możesz znaleźć 4 smaki, (w tym jeden szczególnie dedykowany na zimowy okres świąteczny🎄) i nauczyć się je przyrządzać razem ze mną:

Zapraszam Cię również do mojego pierwszego e-booka!

Znajdziesz w nim inspiracje nie tylko na czas świąteczny, ale również na cały okres zimowy, gdy ciepła, poranna miseczka wybitnie smakowitego jaglanego puddingu z czekoladowymi powidełkami pozwoli Ci z mocą rozpocząć każdy dzień! Nawet gdy za oknem jeszcze ciemno i zimno. Sprawdź co jeszcze w nim znajdziesz

A jeśli sobie odpuszczasz i wolisz porobić to, na co naprawdę masz ochotę, ale nie chcesz rezygnować ze słodkiej i odżywczej przyjemności to zapraszam Cię do składania zamówień. Oto oferta świąteczna, nie tylko na słodkości!

Aktualności