Radostan >Blog >WARSZTAT: WIOSNA W PEŁNI
warsztat kobiecy, gongi, joga kundalini, siakti dance, dzika kuchnia, zioła

WARSZTAT: WIOSNA W PEŁNI

Wraz z Piarą Ravi zapraszamy na 3. edycję kobiecego warsztatu „WIOSNA W PEŁNI”. W drugi weekend maja (12-14.05) spotkamy się w sercu Kotliny Kłodzkiej by świętować swoją kobiecość W PEŁNI! Będzie nam towarzyszyć okoliczna dzika natura, joga, fitoterapia, dziko rosnące rośliny jadalne, Shakti Dance i inne.

To już trzecia edycja wspólnego, wiosennego warsztatu! Co roku spotykamy się w czasie wiosny by zmienić perspektywę, odetchnąć od codzienności, a przy okazji odżywić swoje ciała. Wspólne bycie w kobiecym, czułym kręgu wspomaga poczucie pełni własnej💚. „Wiosna w pełni” to warsztat regenerująco-karmiący.

warsztat kobiecy, gongi, joga kundalini, siakti dance, dzika kuchnia, zioła

Jeśli czujesz, że bycie z innymi kobietami sprawia Ci ogromną przyjemność i pragniesz uwolnić nagromadzone emocje w tańcu to będzie ku temu sprzyjająca okazja! W tym procesie poprowadzi Cię Piara, doświadczona nauczycielka jogi, Shakti Dance, masażystka dźwiękiem i mama niespełna rocznego Dalemira.

O typowo kobiecych ziołach opowie Ania, autorka warsztatowego menu, kulinarna eksperymentatorka, fitoterapeutka i masażystka bańką ogniową. Co ważniejsze, nauczy Cię, które z dzikich roślin można jeść, jak je wykorzystać w domowej apteczce i kuchni. Na koniec jeszcze opowie o naturalnie występujących w naszym otoczeniu suplementach.

Nieprzypadkowo dobrane menu wzbogaci warsztatowe doznania i pozwoli pogłębić praktykę. Mając na uwadze, jak ważne jest by żywić się lokalnie, sezonowo i organicznie to właśnie odżywcze warzywa i owoce będą królowały w naszym jadłospisie. Całe menu będzie dopasowane do pory roku, aktywności w poszczególne dni i dziko rosnących roślin jadalnych, które same znajdziemy na okolicznych łąkach 🍃🍀.

PROGRAM: KOBIECY WARSZTAT „WIOSNA W PEŁNI“ 12-14.05.2023 

Piątek:

16:00 – Przyjazd i zakwaterowanie

17:00 – 19:00 – Krąg Powitalny + Shakti Dance + medytacja

19:00 – 20:00 – Ciepła kolacja

20:00 – 22:00 Sauna

SOBOTA

7:00- 8:30 – Joga Kundalini

8:45- 9:45 – Odżywcze śniadanie

10:00 –14:00 – Wyprawa po dziko rosnące rośliny jadalne, zielarskie pogawędki 🙂

14:00 – 15:00 – Odżywczy obiad

15:00-16:00 czas wolny

16:00 – 17:30- Relaksacyjny koncert na gongach i misach tybetańskich

18:00 Lekka kolacja

19:00 – 22:00 – Sauna / ognisko

NIEDZIELA

7:00 – 8:30 – Joga Tańca

9:00 –10-00 – Odżywcze śniadanie

10:30 – 12:00 – Wykład: „NATURALNA SUPLEMENTACJA ZIOŁOWA”

12:30 -13:30 – Krąg zamykający + medytacja

14:00 – 15:00 – Syty obiad na pożegnanie i dobry powrót do domu 🙂


Gniewoszów 11 to pięknie położony stary dom, otoczony łąkami i malowniczymi widokami wokół. Gdzieś przy samej granicy z Czechami, Malina i Piotr postanowili kilka lat temu stworzyć urokliwe i przyjazne miejsce. Można tu odpocząć, odciąć się od zgiełku i hałasu, a przy okazji napawać zielenią i czystym powietrzem. II edycja Wiosny w Pełni, w tamtym roku utwierdziła nas w przekonaniu, że chcemy tam wrócić po raz kolejny – za rok.


Miejsce: Gniewoszów 11, Kotlina Kłodzka

Data: 12-14.05.2023r.

Inwestycja: 888zł

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 350PLN na nr konta podany w e-mailu zwrotnym.

O PROWADZĄCYCH:

anna rada warsztat dla kobiet
ANNA RADA

Zielarka i fitoterapeutka, kulinarna eksperymentatorka, certyfikowana masażystka bańką ogniową, roślinny bezcukiernik, pasjonatka naturalnych terapii i żywienia zgodnego z samoobserwacją ciała. Założycielka Radostanu (www.radostan.pl), przestrzeni, w której powstają kursy online, a wszystkie dotychczasowe pasje związane z poprawą stanu psychofizycznego łączą się i urzeczywistniają w postaci dzielenia się wiedzą, praktyką czy terapią manualną. Prowadzi konsultacje fitoterapeutyczne, warsztaty rozwojowe dla kobiet (w tym również ze stawiania baniek) oraz regularnie warsztaty kulinarne, na których uczy jak przyrządzić odżywcze ciasta bez glutenu, laktozy i rfinowanego cukru. Kocha twórcze eksperymenty kulinarne, szczególnie te, w których główną rolę odgrywają dziko rosnące rośliny jadalne, znalezione na pobliskich łąkach czy w izerskich lasach. Organizuje również spacery zielarskie, a swoje kulinarne eksperymenty opisuje na koncie @radostan.pl na Instagramie.

PIARA RAVI (NATALIA TOPORCZYK)

Szczęśliwa żona i mama; certyfikowana nauczycielka Kundalini Jogi oraz Shakti Dance; muzykoterapeutka, wokalistka, kompozytorka, podróżniczka. Mieszkała i kształciła się jogicznie i muzycznie w Irlandii, w Amritsar w Północnych Indiach, na Teneryfie, w Norwegii, we Włoszech oraz w Berlinie. Zorganizowała pierwszy w Polsce trening nauczycielski z Shakti Dance (metodą Sary Avtar) i organizuje kolejne edycje. Fascynują ją uzdrawiające moce mantr, tworzy projekt Mantra Medicine.

Joga KUNDALINI, siakti dance, piara Ravi,

Zapisz się do Newslettera aby być na bieżąco z innym warsztatami!

Aktualności