Radostan >Blog >WARSZTAT: JAK POSTAWIĆ BAŃKI OGNIOWE
jak postawić bańki, bańki ogniowe, bańki lekarskie, kurs stawiania baniek,

WARSZTAT: JAK POSTAWIĆ BAŃKI OGNIOWE

Zapraszam na niezwykły kurs, po którym będziesz potrafił/a przeprowadzić ten wspaniały, terapeutyczny zabieg w domowych warunkach! Umiejętność ta może okazać się bardzo praktyczną, a wręcz zbawienną w Twojej rodzinie. Tak naprawdę, wielu z nas już wie jak postawić bańki ogniowe, jednakże musi sobie to troszkę „odświeżyć”, lub pokonać lęki z dzieciństwa.

Wiedza o tym, jak postawić bańki ogniowe sięga kilku tysięcy lat wstecz, toteż napisałam o tym dość pokaźny artykuł. W zakładce BAŃKI odnajdziesz też opis masażu bańką i możliwości skorzystania z jego dobroczynnych właściwości.

Bańkami zajmuję się już od kilku lat. Bez wątpienia dało mi to wiele możliwości do obserwania ich niezwykłego, wszechstronnego działania. W dodatku nauczyłam się stawiać je sobie samej, czym podzieliłam się w moim ostatnim newsletterze (zapisz się tutaj). Nabycie umiejętności stawiania baniek uwalnia od lęku przed ogniem, jak również od powiązania tejże terapii z rzekomym bólem, który niektórzy z naszych bliskich w sobie noszą. Na szczęście, Ty do nich nie należysz, a jeśli nawet to dni tego lęku są policzone!

Czego możesz oczekiwać po naszym spotkaniu?

👉Pomogę Ci przełamać strach przed ogniem i nauczę jak bezpiecznie go używać. Dzięki temu, zabieg będzie przebiegał w komfortowych warunkach dla obu stron.
👉Wytłumaczę w jak wielu schorzeniach, urazach i dolegliwościach można stosować te wspaniałe narzędzia, tak byś mógł/a bez obaw pomóc sobie i bliskim.
👉Szczegółowo omówię niezbędne narzędzia i elementy.
👉Po wprowadzeniu do tematu rozpoczniemy praktykę na sobie. Każdy z uczestników będzie mógł doświadczyć stawiania, jak i otrzymywania.
👉Obalę kilka mitów, które krążą o bańkach i zrobię przestrzeń na wszelkie niejasności i pytania.
👉Spotykamy się w kameralnym gronie w Cieplicach-Zdroju (Jeleniej Górze) i uczymy się jak szybko zdrowieć i pozbywać bólu!

Sprawdź jak wiele oferują nam bańki!⤵️

Przeczytaj artykuł by więcej się dowiedzieć o badaniach naukowych, lękach i mechanizmie działania
W przeciwieństwie do innych praktyk uzdrawiających proponowanych przez medycynę klasyczną (antybiotyki itp.), stawianie baniek nie obciąża naszego organizmu, a wręcz mu pomaga. Aktywacja układu odpornościowego to jeden z najważniejszych efektów działania mechanizmu podciśnienia, wytwarzanego przez zassaną bańkę. To również duże odciążenie dla portfela, własnej energii i nerwów (gdy próbujemy się dostać do lekarza).

jak postawić bańki, bańki lekarskie, bańki ogniowe, stawianie baniek, kurs stawiania baniek
INFORMACJE ORGANIZACYJNE: UWAGA NOWE TERMINY!

Inwestuję w siebie: 250zł

Zapisuję się na: 31.03.2023, godz. 15:00

Dojeżdżam: na ul. Parkową 3 w Cieplicach Śląskich Zdroju (Jeleniej Górze)

Zadaję pytania tu: kontakt@radostan.pl lub tu +48 535 363 988

Potwierdzam swój udział wpłatą pełnej kwoty na podany w odpowiedzi numer konta.

——————————-


ANNA RADA

Jestem zielarką, fitoterapeutką, certyfikowaną masażystką bańką ogniową i kulinarną eksperymentatorką. Pasjonuję się zdrowym stylem życia i naturą od wielu lat. Obecnie działam na terenie Jeleniej Góry, gdzie masuję, stawiam bańki, prowadzę fitoterapię, gotuję na eventach oraz organizuję warsztaty kulinarne i wyjazdy rozwojowe. 

Organizuję dużo różnych warsztatów i wyjazdów. Zapisz się do newslettera, żeby być na bieżąco 🙂

Aktualności