Kulinaria

Jedzenie to bardzo ważny element mojego życia. Od wielu lat odkrywam tajniki utrzymania harmonii w tym, czym karmię siebie i innych. Moje ścieżki poszukiwań jedynego, właściwego i odżywczego jedzenia dotarły kilka lat temu do miejsca, z którego już wiem, że… takie nie istnieje. Każdy z nas ma inne potrzeby i prowadzi inny styl życia. Dlatego też, służę pomocą w każdym rodzaju kuchni, która wyklucza mięso. I wcale nie jest tego mało…

Moje przekonania dotyczące odżywczego jedzenia ewoluowały na przestrzeni kilku ostatnich lat. Prawdę powiedziawszy, miała na to wpływ potrzeba usunięcia z diety glutenu i nabiału. I co ciekawe, pozwoliła ona na wiele twórczych eksperymentów, które zakończyły się ostatecznie sukcesem. Wiele osób nastawionych do weganizmu niezbyt pozytywnie zachwalało moją kuchnię, bez uprzedzenia o jej składzie. Mogło się to wydarzyć tylko dlatego, że przykładam ogromną uwagę do smaku, a nie tylko zdrowia. Po wielu latach praktyki mam już swoje wypracowane sposoby.

Jeśli zbilansowana wege kuchnia jest Ci bliska lub planujesz event, na którym chciałabyś/chciałbyś serwować tego typu jedzenie zapraszam Cię do współpracy. 

Witaj w Radostanie, tu Anna Rada!

  • Mam spore doświadczenie w karmieniu grup 20-40 osobowych. Przez 5 lat prowadziłam kuchnię w BioRezydencji i w Cafe Wolna. Wykarmiłam tam kilka tysięcy wymagających joginów, nauczycieli, tancerzy, tantryków oraz gości z całego świata (o bardzo zróżnicowanych preferencjach).
  • Ustalanie menu w oparciu o konkretne wskazania dietetyczne jest dla mnie dużą przyjemnością
  • Gotuję tylko bezmięsnie! Specjalizuję się w kuchni naturalnie bezglutenowej, wegańskiej, surowej, mieszanej: wegańskiej z wegetariańską. Preferuję styl fusion, w którym łączę smaki polskie z azjatyckimi lub śródziemnomorskimi, a w sezonie używam też dużo dzikich roślin jadalnych
  • Uwielbiam eksperymenty i dobrze czuję się w gotowaniu intuicyjnym, twórczym i spontanicznym, co oznacza, że potrafię zrobić przysłowiowe coś z niczego!


Jeśli tak jak ja lubisz dobrą organizację pracy, jesteś otwarta/y na nowe smaki i szukasz nietuzinkowego, odżywczego jedzenia na swój event to zapraszam Cię do kontaktu. Każdy przypadek rozpatruję indywidualnie.

Skontaktuj się ze mną mailowo: kontakt@radostan.pl lub telefonicznie +48 535 363 988 i niech nam się dobrze wiedzie!


W kulinarnej gałęzi RADOSTANU znajdziesz:

  • KURSY ONLINE (tu), żebyś mógł nauczyć się i posmakować tart, o których pisał nawet KUKUBUK!
  • Zimowy eBook odżywczy (tu), na wypadek gdyby nastąpiła nagła potrzeba rozgrzania się w czasie zimy i zrobienia tego w prostym, zdrowym, acz wykwintnym stylu.
  • Możliwość zamówienia wegańskiej tarty gourmet, tortu wegańskiego, wege jedzenia na specjalne okazje. (zamówienia przyjmuję mailowo kontakt@radostan.pl lub telefonicznie +48 535 363 988, w pilnych sprawach proszę dzwonić). Czasami skrzynki mailowe płatają różne figle, więc jeśli nie odpiszę w ciągu 24-48h to proszę skontaktować się ze mną telefonicznie.  
  • ciekawostki dotyczące odżywiania (tu), dzięki którym poznasz metody utrzymania ciała w zdrowiu.
  • Również ciekawostki dotyczące bliskich mojemu sercu – dzikich roślin jadalnych.

Opinie