Poznaj mnie: ANNA RADA

Witaj, mam na imię Anna i Rada jestem, że się spotkaliśmy!

Jestem po pierwsze człowiekiem, a potem: zielarką, fitoterapeutkąmasażystką i kulinarną eksperymentatorką. Gotuję i aranżuję kulinarnie ciekawe wydarzenia, wyjazdy, szkolenia, również i swoje. Organizuję warsztaty rozwojowe dla kobiet, na których dzielę się wiedzą i doświadczeniem z zakresu naturalnego stylu życia, zielarstwa i fitoterapii. Przez wiele lat prowadziłam wegekuchnię w BioRezydencji i w Cafe Wolna w Świeradowie-Zdroju, a od dwóch lat działam już indywidualnie, pod bliskiej memu sercu nazwą- RADOSTAN☀︎, czyli stan radości. Traktuję ją jak zaklęcie, gdyż jestem przekonana, że nasze życie odzwierciedla stan naszego umysłu.

Oprócz gotowania, masowania i uczenia, żyję życiem podróżnika, coraz częściej uważnego. Darzę wyjątkowym uczuciem ciszę, spokój i medytację, niemniej jednak potrafię czerpać prawdziwą przyjemność z bliskich spotkań z innymi ludźmi.

Kocham doświadczać siebie i rozwijać się na różnych przestrzeniach. Liczne kursy, własna praktyka i tysiące kilometrów schodzonych po leśnych i górskich traktach pozwoliły mi rozszerzyć perspektywę, spotkać setki wspaniałych ludzi i nabyć wiele nowych umiejętności. Proces ten nigdy się nie kończy. (Na szczęście!)

kobieta, zielarz, fitoterapeuta, masaż bańką ogniową, warsztaty kulinarne, oprawa eventów, masowanie, zielarstwo, sesje dla kobiet, leczenie naturalne, jelenia góra, kucharz wege, Radostan

MOJA OFERTA

Zobacz w jaki sposób możemy podjąć współpracę:

RADOSTAN ANNA RADA

Znajdź mnie na Instagram:

Znajdź mnie na Facebook: