Radostan >Blog >BIESZCZADZKIE ZIELNODZIEJE vol.2
Bieszczady, zioła, warsztat dla kobiet, tai chi, Anna rada,

BIESZCZADZKIE ZIELNODZIEJE vol.2

A gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać z innymi kobietami w Bieszczady” na weekend? Już po raz drugi spotkamy się w sercu jesiennych Połonin żeby świętować życie🍁!

W tamtym roku przemierzyłam wspólnie z Klaudią całą Polskę by dotrzeć do owianej legendą krainy. Artyści piszą o niej pieśni, zwykli ludzie tracą dla niej głowy. Jedni rzucają wszystko i jadą remontować stare domy, inni wracają raz po raz, spragnieni złoto-mglistych widoków. Byłam ciekawa. Co takiego jest w tych górach czego nie można znaleźć w innych pasmach Karpat czy Sudetów. Po wizycie w Ustrzykach Dolnych i wspólnej wędrówce czuję, że wydeptane ścieżki mają w sobie coś więcej niż statystyki. Nie ma wyboru. Zielnodzieje koniecznie musimy snuć ponownie w Bieszczadach! Zobacz dlaczego ta przestrzeń jest idealna na kobiecy wyjazd regeneracyjny i czytaj dalej…

Bieszczady, slowhop, domu duszą, miłość,
Jest takie niezwykłe miejsce w sercu Bieszczad. Remontują je, odbudowują i tworzą od nowa cudowni ludzie: Madzia i Andrzej. Madzia, bo spędziła tam swoje dzikie dzieciństwo, Andrzej, bo kocha Madzię, a razem z nią pokochał również to niezwykłe miejsce. Nie było to trudne. I Madzia i miejsce to crème de la crème nieokiełznanej, pięknej i soczystej natury.

Chcemy Cię zaprosić do tej przestrzeni, gdyż jego sprzyjająca aura pozwoli Ci odłączyć się od codzienności, zregenerować ciało, umysł i ducha, zaczerpnąć zielarskiej wiedzy, poczuć jak oddech swobodnie przepływa przez Twoje ciało. W kobiecym, czułym i wspierającym gronie jest to nieuniknione! Spotkamy się na rozwijającym skrzydła wykładzie Madzi, smakowitym warsztacie kulinarnym Ani, na którym nauczymy się robić pożywne i wspaniałe słodkości, wykładzie o astrologii Klaudii, gimnastyce słowiańskiej Julii, zielarskim spacerze w góry oraz -UWAGA- będziemy wspólnie robić NIC, czyli odpoczywać i cieszyć się otaczającą nas enklawą spokoju i cudnej natury! Na pewno nie zabraknie terapeutycznych, kobiecych pogaduszek:).

Bieszczady, warsztat dla kobiet, joga , quikong, jesień

Tworzymy ten event by wspólnie zanurzyć się w przyjemnościach życia i jego uwielbieniu!

Magdalena Wilk-Kruszewska poprowadzi nas przez praktykę otwierającą serce, Anna Rada przez sezonową moc ziół i odżywczego jedzenia, Klaudia Soczomska przybliży tajemnicę ascendentu, (który jest drogowskazem na ścieżce do samorealizacji), a Julia Marcinkowska wesprze nasze ciała gimnastyką słowiańską. Nazywamy go weekendem regenerującym na poziomie komórkowym, bo to w miliardach naszych komórek odbywa się dzienna, tygodniowa, miesięczna przemiana. To na poziomie komórek biologia służy psychice i duszy. 

Kochane Kobiety! Będzie miejsce dla emocji trudnych i dla nieskrępowanej radości, dla odpuszczenia sobie i wsparcia do dalszych działań. Jesteśmy tu razem, w podróży. Mamy wybór czy iść w jednym kierunku wspólnie czy przerabiać te same kwestie osobno, we własnym wnętrzu. Tylko Ty wiesz, co jest dla Ciebie najwłaściwsze. Jeśli poczujesz, że zapraszamy właśnie Ciebie to poinformuj nas o tym jak najprędzej i spotkajmy się już niedługo w magicznych Bieszczadach <3!

TAK BYŁO W TAMTYM ROKU

Zobacz jak było w tamtym roku😊. KLIK!


HARMONOGRAM

Czwartek

15-16:00 przyjazd

16:30 Krąg otwierający, medytacja serca

17:30 Odżywcza obiadokolacja

19:00 Wspólne rozmowy i śpiewy przy ognisku

Piątek

7:30 Qigong zdrowego kręgosłupa

9:30 Odżywcze śniadanie

12:15 – 14:00 Jak spełniają się moje marzenia – o skokach kwantowych i kręgu marzeń. Madzia opowie o tym, dlaczego już nie praktykuje psychologii, o nieszufladkowaniu, Hawkinsie, fizyce kwantowej i innych kosmicznych elementach swojego twórczego życia

14:00 Odżywczy koktajl, ziołowa herbatka, może nawet maleńkie ciasteczko;)

14:30 -16:00 czas wolny

16:00 Odżywcza obiadokolacja

17:00-19:00 Cykle astrologiczne w życiu człowieka – wykład astro

20:00 Wprowadzenie do GIMNASTYKI SŁOWIAŃSKIEJ wraz treningiem mięśni dna miednicy oraz oddechem

Sobota

7:30 GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA z medytacją i oczyszczaniem energetycznym

9:30 Odżywcze śniadanie

10:30 Zielarska wycieczka w góry 

17:00 Odżywcza obiadokolacja

18:00 Melodia w nas – kobiecy jam session

Niedziela

7:30 Qigong zdrowego kręgosłupa

9:30 Odżywcze Śniadanie

10:30 Warsztat kulinarny (wegańska tarta, czekoladki)

12:00 Krąg zamykający


Zobacz jak było w tamtym roku😊. KLIK!


Magiczne Bieszczady…💚


O ORGANIZATORKACH:

anna rada Bieszczadzkie zielnodzieje
ANNA RADA

Zielarka i fitoterapeutka, kulinarna eksperymentatorka, certyfikowana masażystka bańką ogniową, roślinny bezcukiernik, pasjonatka naturalnych terapii i żywienia zgodnego z samoobserwacją ciała. Założycielka firmy Radostan (www.radostan.pl), przestrzeni, w której powstają kursy online, a wszystkie dotychczasowe pasje związane z poprawą stanu psychofizycznego łączą się i urzeczywistniają w postaci dzielenia się wiedzą, praktyką czy terapią manualną. Prowadzi konsultacje fitoterapeutyczne, warsztaty rozwojowe dla kobiet i regularnie warsztaty kulinarne, na których uczy jak przyrządzić odżywcze ciasta bez glutenu, laktozy i rafinowanego cukru. Kocha twórcze eksperymenty kulinarne, szczególnie te, w których główną rolę odgrywają dziko rosnące rośliny jadalne, znalezione na pobliskich łąkach czy w izerskich lasach. Organizuje również spacery zielarskie, a swoje kulinarne eksperymenty opisuje na koncie @radostan.pl na Instagramie.

MAGDALENA WILK-KRUSZEWSKA

Psychoterapeutka odbywająca liczne staże, praktyki i podyplomowe studia. Kroki kariery zaprowadziły ją do przygody klinicznej, gdzie została na dłużej,  zachwycając się neuropsychologią, oraz tym jaki wpływ ma relacja terapeutyczna na zdrowienie i jakość życia człowieka. Stała się wtedy wnuczką wzbogaconą o wielu kochających dziadków mierzących się z chorobami neurodegeneracyjnymi. Ostatnie lata to jej głęboki powrót do korzeni, do domu, który zostawiła nad potokiem w górach, w Bieszczadach. Tam się urodziła, a później w tym samym miejscu zrodziła się w niej idea powołania do życia Fundacji Spójrz w Oczy. Ród ufundował jej niezwykłe korzenie w przepięknym miejscu, dlatego wzbogacona o to dobro została fundatorem, by idee i przestrzenie, które od zawsze nosi w sercu, wcielać dalej w życie swoje i innych pięknych istot spotkanych “na drodze” przeznaczenia. Na obranej drodze świat nieustannie stawia jej przepiękne istoty, z którymi współtworzy poruszające przestrzenie. Mąż, dzieci, przyjaciele to wielki dar życia, dopełniający i wspierający ją w dalszej przygodzie kreacji. 

Maglaena Wilk-Kruszewska
Klaudia Soczomska Bieszczadzkie zielnodzieje
KLAUDIA SOCZOMSKA

nauczycielka, zielarka, ogrodniczka, astrolożka, absolwentka Fitoterapii na Instytucie Medycyny Klasztornej w Katowicach, ukończyła wiele kursów z zakresu tworzenia naturalnych kosmetyków, ekstrakcji i pozyskiwania surowców. Wieloletnie eksperymenty wciągnęły ją w wir wydarzeń, w wyniku których mała domowa produkcja szybko urosła do rozmiarów zaopatrujących lokalne slowhopowe miejsca mocy, a wysoka jakość wytwarzanych kremów czy szamponów pozwoliła im pofrunąć daleko poza granice Goerlitz, w którym na codzień mieszka. Klaudia od wielu lat bezkompromisowo używa wyłącznie własnych kosmetyków, do produkcji których pozyskuje i ekstrahuje rośliny dzikie lub przez siebie wyhodowane. Dodatkowo, pasjonuje się również astrologią rozumianą jako wpływ cykli natury na człowieka i wydarzenia na świecie. Swoją wiedzą i refleksjami dotyczącymi roślin dzieli się na Instagramie @klaudia.herbalizm

JULIA MARCINOWSKA

trenerka rozwoju osobistego i duchowego, z wykształcenia socjolog i mediator, trenerka warsztatów umiejętności psychospołecznych, certyfikowana instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej w tradycji białoruskiej i twórczyni inicjatywy JA.KOBIETA.WIEDŹMA oraz grupy na Facebook – Krąg Wiedźm – grupa przebudzonych Kobiet. Prowadzi różnego rodzaju warsztaty rozwoju osobistego łącząc Gimnastykę Słowiańską, kręgi kobiet, medytacje i intuicyjną pracę z przestrzeni serca m.in. poprzez malowanie mandali czy karty duchowe. Prowadzi również indywidualne sesje energetyczne (channeling – spotkanie z Twoją Duszą, oczyszczanie energetyczne Spirit Release, oczyszczanie energetyczne miejsc/domów/mieszkań czy uzdrawianie pokoleniowych wzorców Rodowych. Przez 5 lat prowadziła ośrodek holistycznego rozwoju osobistego CUD Grochów w Warszawie, organizowała i brała udział w różnego rodzaju eventach i festiwalach.

Julia Marcinowska Bieszczadzkie Zielnodzieje

Aktualności